Spalvotas tigras

12.90

Tapyba pagal skaičius – smagus ir nesudėtingas hobis, kurio metu pasijusite tikru dailininku, net ir neturint jokių įgūdžių! Tapyba gali užsiimti tiek vaikai, tiek suaugę, o nutapyti darbai papuoš Jūsų namų sienas arba taps puikia dovana!

Turime

Nemokamas pristatymas perkant už 45€

  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Aukščiausios kokybės prekės
  • Saugus atsiskaitymas

Papildoma informacija

Gamintojas

Wizardi

Paveikslo dydis

Tapybos tema

, ,

Tapyba pagal numerius rinkinį sudaro visos reikalingos priemonės, tad Jums niekuo nereikės rūpintis, teliks atsipalaiduoti ir nutapyti nuostabų paveikslą!

Rinkinį sudaro:

  • Įrėminta piešimo drobė;
  • Akriliniai dažai;
  • Teptukai;
  • Instrukcija keliomis kalbomis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spalvotas tigras”


Tapyba pagal skaičius

Kaip ir meditacija, tapyba pagal skaičius leidžia mums „išjungti“ smegenis nuo pašalinių minčių ir sutelkti dėmesį tik į akimirką čia ir dabar. Tapydami susikuriame ramią aplinką, nustumiame liūdesį, nerimą bei stresą į šalį ir atsipalaiduojame.

Tapyba pagal skaičius taip pat yra puiki priemonė lavinti smegenis. Tapant paveikslą suaktyvinamos analitinė ir kūrybinė smegenų dalys. Įrodyta, kad sutelkiant dėmesį į užduotį ilgą laiką, pagerėja dėmesio koncentracija, rankų-akių koordinacija. Tapydami paveikslą laviname vaizduotę, ugdome kūrybiškumą ir pasijuntame tikrais menininkais, net ir neturėdami menininko „gyslelės“.

Be viso šito, tapyba pagal skaičius atitraukia dėmesį nuo visų išmaniųjų technologijų, leidžia sutelkti mintis tik į vykstantį procesą ir atsipalaiduoti nuo socialinių tinklų.
Taigi, tapyba pagal skaičius ne tik smagus, bet ir naudingas hobis kiekvienam iš mūsų!

Pristatymas

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

DPD siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar paštomatą.
Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 4-7 d.d.

Apmokėjimo būdai

Atsiskaitykite už prekes per bet kurią Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą. Šie mokėjimai yra pilnai automatizuoti ir įvykdomi per keletą sekundžių. Tai Lietuvoje populiariausias atsiskaitymo būdas.

Daugiau informacijos galite rasti pagalbos puslapyje