Apie mus - HOBA.LT
Prekių krepšelis

Labas!

Esu Monika, Hoba.lt įkūrėja. Jau nuo vaikystės jaučiau aistrą įvairiems laisvalaikio užsiėmimams, močiutė išmokė mane siuvinėti ir tai tapo pirmasis hobis, kuriuo užsiėmiau. Vėliau sekė įvairiausių laisvalaikio veiklų išbandymas, tad ši parduotuvė yra tarsi mano hobių įprasminimas, nes joje rasite visus užsiėmimus, kuriuos ir pati mėgstu.

Šeima yra šio verslo pagrindas. Palaikymas ir pagalba gauta iš šeimos narių yra neįkainojama ir tik jų dėka šiandien HOBA gali gyvuoti. Tad ir mano tikslas, kad tai būtų ne tik parduotuvė, o tarsi bendruomenė, kurioje kiekvienas užsukęs pasijustų lyg namuose ir pasisemtų pačių geriausių emocijų!

HOBA elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių laisvalaikio užsiėmimų: deimantines mozaikas, tapybą pagal skaičius, siuvinėjimo rinkinius bei medines dėliones. Šios laisvalaikio prekės ne tik smagi, bet ir visokeriopai naudinga veikla fizinei ir psichologinei sveikatai. Labai tikiuosi, kad įsigiję mūsų prekių klientai daugiau laiko skirs sau, savo pomėgiams, atsipalaiduos ir nors trumpam pamirš aplink esančius rūpesčius.

Taigi, kviečiu užeiti ir išsirinkti patinkantį laisvalaikio užsiėmimą, nes tokia veikla:

  • Atpalaiduoja ir malšina stresą;
  • Padeda ugdyti kūrybiškumą;
  • Leidžia sustoti ir būti akimirkoje čia ir dabar;
  • Padovanoja poilsį smegenims ir išlaisvina nuo problemų;
  • Gerina smulkiąją motoriką, dėmesio koncentraciją.

Padovanokite laiko sau ir išbandykite mūsų siūlomus laisvalaikio užsiėmimus, o jų naudą pastebėsite patys! O jei kiltų klausimų ar pastebėjimų, drąsiai rašykite man!

Su meile, Monika.

Didžiausios Black Friday nuolaidos TIK prenumeratoriams!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite ypatingus pasiūlymus!

Pirmajam užsakymui – 10% nuolaida